Szczegóły relacji

Piknik w Sopocie (24.09.2011)

2011-09-26 11:07:11

Przedostatni piknik z dziesięciu organizowanych we wszystkich zakładach Spółki plenerowych imprez w ramach cyklu CARGOLOVE PIKNIKI odbył się w sobotę 24 września br. w Sopocie. Uczestniczyli w nim pracownicy i klienci Północnego Zakładu PKP CARGO.

Podobnie jak podczas wszystkich poprzednich pikników PKP CARGO pogoda dopisała i na uczestników nie spadła nawet jedna kropla deszczu, choć nie wszystkie prognozy meteorologiczne były tak łaskawe.

Charakterystycznym elementem sopockiego wydarzenia był fakt, że na miejsce pikniku wybrana została „Zatoka Sztuki”, mieszcząca się na samej sopockiej plaży, niedaleko od słynnego mola i nie mniej słynnego Grand Hotelu. Mimo to chętnych do kąpieli w Bałtyku o dziwo nie było.

W sumie na pikniku pojawiło się około 2200 osób, co dało sopockiej imprezie trzecie miejsce pod względem frekwencji spośród wszystkich dziesięciu pikników.

W odróżnieniu od kilku poprzednich pikników, tym razem w roli prowadzącego imprezę i konferansjera świetnie sprawdził się Maciej Kurzajewski, znany telewizyjny dziennikarz sportowy. Rolę gospodarzy imprezy wzięli na siebie natomiast Wojciech Balczun, prezes PKP CARGO, Marek Zaleśny, członek zarządu Spółki ds. handlowych oraz Krzysztof Duszczyk, dyrektor Północnego Zakładu Spółki.

Nieco inny niż w poprzednich lokalizacjach charakter miały atrakcje przygotowane dla dzieci. Nie zabrakło jednak wielkiej dmuchanej zjeżdżalni, zamków do skakania, basenu z piłeczkami oraz urządzenia Euro Bungy, pozwalającego na bliskie spotkanie ze sportem ekstremalnym, ale wykluczającego równocześnie wszelkie związane z tym ryzyko. Najodważniejsi mogli dzięki niemu wykonywać skoki nawet na wysokość 8-9 metrów, co zapewniało niezapomniane przeżycia.

Podobnie jak na wszystkich pozostałych piknikach, główną atrakcją artystyczną był koncert zespołu House of Music, a na zakończenie imprezy odbyła się dyskoteka, w trakcie której za konsoletą znalazł się DJ Bogdan.

    Copyrights 2011 PKP Cargo S.A.

    Projekt: Visane | Wykonanie: SWgroup